+420 724 000 318 | info@lauralove.cz
O LauraLove O nás

O nás

Jsme česká rodinná firma, která se věnuje prodeji dárků již 10 let. Není žádným tajemstvím, že také vedeme úspěšnou a oblíbenou společnost Housedecor - dárky & dekorace.


Více ale o LauraLove...

Protože v odvětví dárků se pohybujeme dlouhou dobu, přišla myšlenka zkusit a vytvářet něco úplně nového, a zabrousit tak na jiný trh. Trh s originálními a osobitými šperky. Pro tuto myšlenku jsme se velmi nadchli a rychle jsme se zařídili tak, abychom vám mohli představit šperky, které dekorujeme o unikátní nápisy nebo jména, či data narození.

 

Personalizované šperky

 

Jsou naší hlavní náplní v projektu LauraLove. Vymýšlíme a tvoříme unikátní šperky, které pro vás opravdu něco znamenají. Která maminka by nenosila šperk se jménem nebo datem narození svého dítěte. Tyto šperky patří mezi nejoblíbenější, protože každá máma je pyšná na své dítě. Proto v nabídce najdete několik druhů těchto šperků.

 

Tvoříme také šperky, na kterých jsou vyrytá jména členů rodiny. Ty mohou být také skvělým dárkem. Pro tuto příležitost si můžete na e-shopu vybrat zdarma dárkovou kartičku s vhodným věnováním:

PROHLÉDNOUT DÁRKOVÉ KARTIČKY

 

Na našem e-shopu se také můžete těšit na novinky z oblasti módních doplňků, které momentálně připravujeme. Na LauraLove můžete nyní najít naše nejoblíbenější produkty z projektu Housedecor. Postupně vám budeme představovat naše nové módní kousky a šperky, takže nezapomeňte sledovat naše sociální sítě!

 

Děkujeme za přízeň!

 

LauraLove

 

O LauraLove
Kontakt
 

+420 724 000 318 (Po - Pá 8:30 -14:00) 

 

info@lauralove.cz
Naše šperky
 
Platební metody
       
2016 Vytvořilo Housedecor design studio